0599 45 42 14 info@johanschuitema.nl

Over Ons

Johan Schuitema BV is een agrarische groothandel, die ook toegankelijk is voor de particulier. Wij zijn al ruim 40 jaar actief met het adviseren en de verkoop van agrarische producten. Met name richten wij ons op de akkerbouwers, veehouderijen, loonwerkers, en groenvoorziening in Noord-Nederland.

Bij ons pand in Mussel hebben wij een ruime plattelandswinkel waar particulieren terecht kunnen voor alles op het gebied van tuin, dier en agro. Voor meer informatie kunt u altijd contact opnemen. Wij staan u graag persoonlijk te woord! 

Contactgegevens

Hoofdlocatie Mussel

Hoofdlocatie Mussel

Johan Schuitema
Zandtangerweg 46
9584 AL Mussel

 

Locatie Roswinkel

Locatie Roswinkel

Depot Potze
Winkelsweg 14
7895 TG Roswinkel

Locatie Bovensmilde

Locatie Bovensmilde

Depot De Gier
Grietmanswijk 5A
9421 TL  Bovensmilde

 

Team Schuitema:

In het veld of bij de weg:

Johan Schuitema

Johan Schuitema

Eigenaar

Tel: 06-21 54 71 99 
Email:johan@johanschuitema.nl

Janthale Hulshof

Janthale Hulshof

Vertegenwoordiger

Tel: 0599 – 454214
Email: janthale@johanschuitema.nl

Marco de boer

Marco de boer

Vertegenwoordiger

Tel: 06-52 62 51 91
Email: marco@johanschuitema.nl

Jelmer Hensens

Jelmer Hensens

Vertegenwoordiger

Mob: 06-36 42 75 00
Email: jelmer@johanschuitema.nl

Frank mensen

Frank mensen

Vertegenwoordiger

Tel: 06-25 23 51 88
Email: frank@johanschuitema.nl

Frits de jonge

Frits de jonge

Vertegenwoordiger

Tel:  06-44 15 78 70
Email: frits@johanschuitema.nl

Op kantoor in Mussel:

Harmen Wever

Harmen Wever

Verkoop en advisering binnendienst

Tel: 0599 – 454214
Email: harmen@johanschuitema.nl

Julian Westendorp

Julian Westendorp

Planning

Tel: 0599 – 454214
Email: julian@johanschuitema.nl

Margreet Olthof

Margreet Olthof

Marketing en Communicatie

Tel: 0599 – 454214
E-mail: margreet@johanschuitema.nl

Gerwin lichtenberg

Gerwin lichtenberg

Administratie

Tel: 0599 – 454214
Email: gerwin@johanschuitema.nl

Margo schoenmaker

Margo schoenmaker

Administratie

Tel: 0599 – 454214
Email: margo@johanschuitema.nl

In de loods of aan het bezorgen:

Harrie Stockmeijer

Harrie Stockmeijer

Chauffeur & magazijn

Anne te Velthuis

Anne te Velthuis

Chauffeur & magazijn

Martijn Veenstra

Martijn Veenstra

Chauffeur & magazijn

Harold Brugge

Harold Brugge

Magazijn

Niek Manning

Niek Manning

Magazijn (zaterdag en vakantie)

In de winkel:

Margriet Moorlag

Margriet Moorlag

Winkel

Tel: 0599 – 454214
Email: margriet@johanschuitema.nl

Marion geerdink

Marion geerdink

Winkel

Tel: 0599 – 454214
Email: marion@johanschuitema.nl

Jolien huls

Jolien huls

Winkel (zaterdag en vakantie)

Leonie Danker

Leonie Danker

Winkel (zaterdag en vakantie)

Ella Wever

Ella Wever

Winkel (zaterdag en vakantie)

Contact

Bel ons

0599 - 45 42 14

Adres

Johan Schuitema
Zandtangerweg 46
9584 AL MUSSEL

K.v.K. Groningen 02312574

Email

info@johanschuitema.nl