0599 45 42 14 info@johanschuitema.nl

Over Ons

Johan Schuitema BV is een agrarische groothandel, die ook toegankelijk is voor de particulier. Wij zijn al ruim 40 jaar actief met het adviseren en de verkoop van agrarische producten. Met name richten wij ons op de akkerbouwers, veehouderijen, loonwerkers, en groenvoorziening in Noord-Nederland.

Bij ons pand in Mussel hebben wij een ruime plattelandswinkel waar particulieren terecht kunnen voor alles op het gebied van tuin, dier en agro. Voor meer informatie kunt u altijd contact opnemen. Wij staan u graag persoonlijk te woord! 

Contactgegevens

Hoofdlocatie Mussel

Hoofdlocatie Mussel

Johan Schuitema
Zandtangerweg 46
9584 AL Mussel

 

Locatie Roswinkel

Locatie Roswinkel

Depot Potze
Winkelsweg 14
7895 TG Roswinkel

Locatie Bovensmilde

Locatie Bovensmilde

Depot De Gier
Grietmanswijk 5A
9421 TL  Bovensmilde

 

Team Schuitema:

In het veld of bij de weg:

Johan Schuitema

Johan Schuitema

Eigenaar

Tel: 0599 – 454214
Mob: 06-21 54 71 99 
Email:johan@johanschuitema.nl

Janthale Hulshof

Janthale Hulshof

Vertegenwoordiger

Tel: 0599 – 454214

Email: janthale@johanschuitema.nl

Marco de boer

Marco de boer

Vertegenwoordiger

Tel: 0599 – 454214
Mob: 06-52 62 51 91

Email: marco@johanschuitema.nl

Frits de jonge

Frits de jonge

Vertegenwoordiger

Tel: 0599 – 454214
Mob: 06-44 15 78 70
Email: frits@johanschuitema.nl

Frank mensen

Frank mensen

Vertegenwoordiger

Tel: 0599 – 454214
Mob: 06-25 23 51 88

Email: frank@johanschuitema.nl

Jelmer Hensens

Jelmer Hensens

Vertegenwoordiger

Tel: 06-36 42 75 00
Email: jelmer@johanschuitema.nl

Op kantoor in Mussel:

Harmen Wever

Harmen Wever

Verkoop en advisering binnendienst

Tel: 0599 – 454214
Email: harmen@johanschuitema.nl

Margo Schoenmaker

Margo Schoenmaker

Administratie

Tel: 0599 – 454214

Margreet Olthof

Margreet Olthof

Planning / Marketing & Communicatie

Tel: 0599 – 454214
Email: margreet@johanschuitema.nl

Gerwin Lichtenberg

Gerwin Lichtenberg

Administratie

Tel: 0599 – 454214
Email: gerwin@johanschuitema.nl

In de loods of onderweg:

Harrie Stockmeijer

Harrie Stockmeijer

Chauffeur & magazijn

Julian Westendorp

Julian Westendorp

Magazijn

Anne te Velthuis

Anne te Velthuis

Chauffeur & magazijn

Harold Brugge

Harold Brugge

Magazijn

Martijn Veenstra

Martijn Veenstra

Chauffeur & magazijn

Contact

Bel ons

0599 - 45 42 14

Adres

Johan Schuitema
Zandtangerweg 46
9584 AL MUSSEL

K.v.K. Groningen 02312574

Email

info@johanschuitema.nl