Johan Schuitema

Agrarische groothandel, ook voor de particulier
Bel ons: 0599 - 45 42 14

Johan Schuitema is een agrarische groothandel die ook toegankelijk is voor de particulier. Wij zijn al ruim 35 jaar actief met advisering en verkoop van agrarische producten. Met name richten wij ons op de akkerbouwers, melkveehouders, tuinbouw en groenvoorziening  in Noord – Nederland. Wij leveren gewasbeschermingsmiddelen, (blad)meststoffen, zaai- en pootgoed, landbouwfolie, perstouw en wikkelfolie en nog vele andere producten. 
Bij ons bedrijfspand in Mussel hebben wij een ruime plattelandswinkel met een groot assortiment aan agrarische bedrijfsartikelen en tuin – dierbenodigdheden. Neem vrijblijvend contact op voor meer informatie!

 

 

Johan Schuitema
Eigenaar 

Tel: 0599 - 454214
Mob: 06-21547199 
Email:johan@johanschuitema.nl

 

Harmen Wever
Verkoop en advisering binnendienst 

Tel: 0599 - 454214
Mob: 06-23908788
Email: harmen@johanschuitema.nl

 

Frank Mensen 
Verkoop en advisering buitendienst

Mob: 06-25235188
Email: frank@johanschuitema.nl

 

Marco de Boer 
Verkoop en advisering buitendienst 

Mob: 06-52625191
Email: marco@johanschuitema.nl

 

Gerwin Lichtenberg
Administratie

Tel: 0599 - 454214
Email: gerwin@johanschuitema.nl

 

Margreet Olthof
Marketing & Communicatie

Tel: 0599 - 454214
Email: margreet@johanschuitema.nl

 

Harrie Strockmeijer 
Transport & Logistiek 

Email: harrie@johanschuitema.nl

 

Jeroen Mennen 
Transport & Logistiek 

Email: jeroen@johanschuitema.nl

 

Bert Smit 
Verkoop winkel 

Tel: 0599 - 454214
Email: bert@johanschuitema.nl

 

Julian Westendorp 
Zaterdag- vakantiehulp in magazijn 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Actueel
Het is weer tijd om te strooien!
Het is weer tijd om te strooien!

Na de droogte van de afgelopen periode is het ...

Lees meer
Meer nieuws
Tips & Trucs
Maak je eigen Bokashi!
Maak je eigen Bokashi!

BOKASHI MAKEN Met de Bokashi-keukenemmer fermente...

Lees meer
Gewasbeschermingsmonitor
Gewasbeschermingsmonitor

Sinds 2015 is het verplicht om te beschikken over ...

Lees meer
Meer tips & trucs