Johan Schuitema

Agrarische groothandel, ook voor de particulier
Bel ons: 0599 - 45 42 14

Johan Schuitema is een agrarische groothandel die ook toegankelijk is voor de particulier. Wij zijn al ruim 35 jaar actief met advisering en verkoop van agrarische producten. Met name richten wij ons op de akkerbouwers, melkveehouders, tuinbouw en groenvoorziening  in Noord – Nederland. Wij leveren gewasbeschermingsmiddelen, (blad)meststoffen, zaai- en pootgoed, landbouwfolie, perstouw en wikkelfolie en nog vele andere producten. 
Bij ons bedrijfspand in Mussel hebben wij een ruime plattelandswinkel met een groot assortiment aan agrarische bedrijfsartikelen en tuin – dierbenodigdheden. Neem vrijblijvend contact op voor meer informatie!

 

 

Johan Schuitema
Eigenaar 

Tel: 0599 - 454214
Mob: 06-21547199 
Email:johan@johanschuitema.nl

 

Harmen Wever
Verkoop en advisering binnendienst 

Tel: 0599 - 454214
Mob: 06-23908788
Email: harmen@johanschuitema.nl

 

Frank Mensen 
Verkoop en advisering buitendienst

Mob: 06-25235188
Email: frank@johanschuitema.nl

 

Marco de Boer 
Verkoop en advisering buitendienst 

Mob: 06-52625191
Email: marco@johanschuitema.nl

 

Gerwin Lichtenberg
Administratie

Tel: 0599 - 454214
Email: gerwin@johanschuitema.nl

 

Margreet Olthof
Planning / Marketing & Communicatie 

Tel: 0599 - 454214
Email: margreet@johanschuitema.nl

 

Harrie Strockmeijer 
Transport & Logistiek 

Email: harrie@johanschuitema.nl

 

Bert Smit 
Verkoop winkel 

Tel: 0599 - 454214
Email: bert@johanschuitema.nl

 

Margriet Moorlag
Verkoop winkel 

Tel: 0599 - 454214
 

 

Julian Westendorp 
Zaterdag- vakantiehulp in magazijn 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Actueel
DE OPKIKKER VOOR UW GAZON!
DE OPKIKKER VOOR UW GAZON!

Op vele radiostations te horen, bij ons verkrijgba...

Lees meer
Haal  nu uw kalk!
Haal nu uw kalk!

Haal nu uw kalk voor tuin & gazon!  Oo...

Lees meer
Meer nieuws
Tips & Trucs
NIEUW: Levering met kooiaap
NIEUW: Levering met kooiaap

Vanaf vandaag levering met kooiaap mogelijk. Een p...

Lees meer
Bestel nu via Whats App!
Bestel nu via Whats App!

Bestel nu (ook) via Whats App    H...

Lees meer
Meer tips & trucs